DřevoSen

Truhlářství Tesařství Stavebnictví

Postup výroby

V případě, že máte zájem o některý výrobek z našeho sortimentu, zašlete nám prosím poptávku přes poptávkový formulář, nebo nám napište e-mail na info@drevosen.cz anebo nám zavolejte na číslo +420 727 876 797, nebo +420 725 311 079. Domluvíme se na zaměření, případně vám poradíme, aby výrobek byl co nejblíž vašim představám.
 

 1. Zašleme Vám cenovou nabídku, ve které bude zahrnuta výroba vámi vybraného výrobku, doprava a montáž. Ceny jsou v případě zakázek na míru individuální a závisí na vybraném materiálu, jeho množství a úpravě a případných doplňcích. Pro lepší představu finální podoby je možné dodat vizualizaci.
   
 2. Provedeme zaměření, které je zcela zdarma. 
   
 3. Náročnější zakázky na míru Vám pomůžeme si představit díky vizualizaci výrobku, kterou Vám zdarma zhotovíme. S vizualizací se budete mnohem lépe rozhodovat a společně tak návrh doladíme do finální podoby.
   
 4. Výrobní a dodací lhůta vždy závisí na náročnosti zakázky, která je různá, standardně se však pohybuje kolem 1 měsíce po zaplacení zálohy , zákazník bude námi předem přesně  informován. Dodací lhůta závisí od momentální vytěženosti výroby a taky od počasí vhodného pro montáž v exteriéru.
   
 5. Dopravu zajišťujeme po celé ČR, je uvedena vždy v cenové nabídce i s montáží.
   
 6. Montáž některých exteriérových prvků se provádí až po dokončení stavebních přípravných prací, jako jsou základy, vyzdění, natažení rozvodů elektřiny pro osvětelní či zásuvky do zahradních domků, altánů nebo letní kuchyně, vymalování atd. Pro montáž našich výrobků nabízíme i veškeré potřebné stavební činnosti a přípravné práce. Součástí montáže je i finální úprava masivu pro exteriér.
   

DřevoSen s.r.o.
Řepčická 953
Všedobrovice - Kamenice
251 68

telefon: +420 727 876 797 výroba , +420 725 311 079 kancelář

e–mail: info@drevosen.cz

Internetové stránky máme od Novium.cz.