DřevoSen

Truhlářství Tesařství Stavebnictví

Zahradní nábytek

Sníte o krásném zahradním nábytku z opravdového dřeva, které voní, pracuje a vybarvuje se do krásy? Už se těšíte, jak si pohodlně sednete na zahradě a vypijete si oblíbenou kávu nebo čaj na čerstvém vzduchu?
 

Jaký materiál používáme?

U nás najdete zahradní nábytek z masivního měkkého i tvrdého dřeva z českých lesů. Nejčastěji borovice, smrk, buk a dub. Kvalitně opracovaný, s ochrannými nátěry a finální úpravou dle vašeho přání. Ochranné přípravky používáme výhradně jen ty přátelské k životnímu prostředí.
 

Co všechno umíme?

Pořiďte si lavici, stůl, židle, květináče, truhlíky, police nebo jiný hezký doplněk. Vyberte si tvar, velikost, materiál, provedení a udělejte ze své zahrady ještě hezčí místo pro setkávání s vašimi blízkými nebo pro odpočinek.  Vše vyrábíme v naší truhlářské dílně dle Vašeho přání. Odbornou montáž vám zajistíme na místě doručení.Důležité informace

Dodací termín

U zakázkové výroby na míru je dodací lhůta cca 1 měsíc od objednávky a uhrazení zálohy . U standardních výrobků může být lhůta kratší, závisí na momentální vytíženosti výroby .

Doprava

Výrobek dopravíme vlastní dopravou až k Vám. Cena je počítána sazbou 10 Kč/km.

Montáž

Nabízíme montáž přímo na místě dodání. Cena se odvíjí od individuální zakázky, jejího rozsahu a náročnosti.

Cena

Standardní ceník právě připravujeme. 
U zakázek šitých na míru, je cena individuální a zdarma Vám ji spočítáme.


 

Využijte naši nezávaznou poptávku, pomůžeme Vám s výběrem a zcela zdarma spočítáme cenu na realizaci nového zahradního nábytku .
 

nezávazně poptat cenu realizace 
 

DřevoSen s.r.o.
Řepčická 953
Všedobrovice - Kamenice
251 68

telefon: +420 727 876 797 výroba , +420 725 311 079 kancelář

e–mail: info@drevosen.cz

Internetové stránky máme od Novium.cz.