DřevoSen

Truhlářství Tesařství Stavebnictví

Postup výroby

V případě, že máte zájem o některý výrobek z našeho sortimentu, zašlete nám prosím poptávku přes poptávkový formulář, nebo nám napište e-mail na info@drevosen.cz anebo nám zavolejte na číslo +420 727 876 797, nebo +420 725 311 079. Domluvíme se na zaměření, případně vám poradíme, aby výrobek byl co nejblíž vašim představám.
 

 1. Zašleme Vám cenovou nabídku, ve které bude zahrnuta výroba vámi vybraného výrobku, doprava a montáž. Ceny jsou v případě zakázek na míru individuální a závisí na vybraném materiálu, jeho množství a úpravě a případných doplňcích. 
   
 2. Provedeme zaměření, které je zcela zdarma. 
   
 3. Výrobní a dodací lhůta vždy závisí na náročnosti zakázky, která je různá, standardně se však pohybuje kolem 2-3 měsíců po zaplacení zálohy, zákazník bude námi předem přesně  informován. Dodací lhůta závisí od momentální vytěženosti výroby a taky od počasí vhodného pro montáž v exteriéru.
 4. Dopravu zajišťujeme, je uvedena vždy v cenové nabídce i s montáží. Přijímáme zakázky v rámci Středočeského kraje.
 5. Montáž některých exteriérových prvků se provádí až po dokončení stavebních přípravných prací, jako jsou základy, vyzdění, natažení rozvodů elektřiny pro osvětelní či zásuvky do zahradních domků, altánů nebo letní kuchyně, vymalování atd. Pro montáž našich výrobků nabízíme i veškeré potřebné stavební činnosti a přípravné práce. Součástí montáže je i finální úprava masivu pro exteriér.
   

DřevoSen s.r.o.
Řepčická 953
Všedobrovice - Kamenice
251 68

telefon: +420 727 876 797 výroba , +420 725 311 079 kancelář

e–mail: info@drevosen.cz

Internetové stránky máme od Novium.cz.