DřevoSen

Truhlářství Tesařství Stavebnictví

Altány na míru

Altán se může stát opravdovým klenotem vaší zahrady. Elegantní a vzdušně působící ozdoba zahrady, která vás ochrání před sluncem i deštěm. Už si nebudete lámat hlavu s počasím. Váš altán se stane novým obývacím pokojem pod širou oblohou. Pohodlné posezení u grilu, s přáteli a rodinou v altánu je to, co vás nikdy neomrzí.
 

Jaké materiály používáme?

Přírodní materiály jsou ty nejvhodnější a dřevo jako tradiční materiál našich předků je ověřeno celými generacemi. Pro své úžasné vlastnosti jako je dlouhá životnost, zdravotní nezávadnost nebo snadná oprava, je tak oblíbené. Pracujeme výhradně se dřevem ze stromů v území ČR, které je tady tradiční a celé generace jsou zvyklé na lokální dřeviny . Nejčastěji pracujeme s masivem ze smrku, nebo borovice , KVH nebo BSH hranoly.

Styl a design altánu

Styl a design altánu vám pomůžeme navrhnout tak, abychom dosáhli dokonalého sladění s prostředím, kde bude umístěn a s účelem, pro který bude požíván. Poradenství je v rámci zakázky samozřejmě zdarma.
 

Jaké altány umíme?

Vyrábíme celé spektrum altánů dle požadavků zákazníka.


Další varianty k altánu

Součástí altánu může být podlaha, pevné bočné stěny, nebo kombinace se zděnou stěnou a zabudovaným krbem či komínem. Používáme střešní krytinu v různých barevných provedeních – lepenkový šindel, pálenou tašku nebo plastovou střešní krytinu ( polykarbonát ) . Vše přizpůsobíme dle vkusu a výběru zákazníka na míru .Důležité informace

Dodací termín

U zakázkové výroby na míru je dodací lhůta cca 2-3 měsíce od objednávky a uhrazení zálohy, závisí na momentální vytíženosti výroby .

Doprava

Výrobek dopravíme vlastní dopravou až k Vám. Cena je počítána sazbou 10 Kč/km.

Montáž

Nabízíme montáž přímo na místě dodání. Cena se odvíjí od individuální zakázky, jejího rozsahu a náročnosti.

Cena

U zakázek šitých na míru, je cena individuální a zdarma Vám ji spočítáme.Využijte naši nezávaznou poptávku, pomůžeme Vám s výběrem a zcela zdarma spočítáme cenu na realizaci nového altánu
 

nezávazně poptat cenu altánu 

 

DřevoSen s.r.o.
Řepčická 953
Všedobrovice - Kamenice
251 68

telefon: +420 727 876 797 výroba , +420 725 311 079 kancelář

e–mail: info@drevosen.cz

Internetové stránky máme od Novium.cz.